Datums 16. augusts, 2022
Laiks10.00–11.00
Vieta Microsoft teams

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

vebināra attēls

2022. gada 16. augustā no plkst. 10.00 līdz 11.00 Būvniecības valsts kontroles birojs MsTeams aicina komersantus uz tiešsaistes vebināru, kura ietvaros biroja speciālisti klāstīs plašāk un atbildēs uz jautājumiem par Energoresursu informācijas sistēmas lietošanu.

Jau iepriekš vēstīts, ka šī gada sākumā darbību uzsāka Energoresursu informācijas sistēma, kuras mērķis ir samazināt administratīvo slogu energoefektivitātes monitoringa sistēmas dalībniekiem, kā arī strukturētā veidā apkopot un analizēt komersantu un publiskās pārvaldes enerģijas ietaupījumus. Sistēma nodrošina ērtu darba vidi, kur komersanti var sekot līdzi lielā uzņēmuma vai lielā elektroenerģijas patērētāja statusam atbilstoši Energoefektivitātes likumam, sagatavot un iesniegt paziņojumu par pirmā vai kārtējā energoaudita veikšanu,  sertificētas vai pārsertificētas energopārvaldības vai vides pārvaldības sistēmas ar papildinājumu ieviešanu, kā arī sagatavot un iesniegt ikgadējo pārskatu par ieviestajiem energoefektivitātes uzlabošanas pasākumiem. 

Lūdzam reģistrēt dalību pasākumā līdz šī gada 14.augustam, aizpildot formu šeit: Seminārs komersantiem par Energoresursu informācijas sistēmas lietošanu 2022.08.16 10:00 | BVKB Notikumu kalendārs

Dienu pirms semināra jums tiks izsūtīta tiešsaistes semināra saite.

Dalība seminārā bez maksas.

Ilze Žunde

Sabiedrisko attiecību speciāliste - 123. kab.
ilze.zunde [at] bvkb.gov.lv