Jaunumi
diskusijas vizualizācija

Tuvojoties apkures sezonai, ir pēdējais brīdis pārskatīt elektrības un energoresursu patēriņa paradumus, lai savu iespēju robežās mazinātu augošo cenu ietekmi. Vienkāršākais un efektīvākais padoms ir nomainīt apgaismojumu, taču vēl ir daudz praktiski lietderīgu ieteikumu paradumu maiņai, kas gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem var palīdzēt samazināt elektrības patēriņu.

8. septembrī no plkst. 10.00 – 11.00 notiks diskusija "Par energoresursu taupības pasākumiem", kurā speciālisti sniegs īsus un praktiskus ieteikumus enerģijas patēriņa samazināšanai mājsaimniecībās un uzņēmumos. Diskusiju organizē Elektrum Energoefektivitātes centrs un Ekonomikas ministrija, tajā piedalās Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Būvniecības valsts kontroles biroja un Latvijas Universitātes pārstāvji. Diskusijas tiešraide būs redzama Latvenergo Facebook kontā.

Dalībnieki: ekonomikas ministre Ilze Indriksone, Būvniecības valsts kontroles biroja vadītāja Svetlana Mjakuškina, Patērētāju tiesību aizsardzības centra vadītāja Baiba Vītoliņa, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns prof. Gundars Bērziņš, Elektrum Energoefektivitātes centra projektu vadītājs Toms Lācis.