Jaunumi
Uzraksts par vienotu pieeju satura radīšanā

No 6. novembra Būvniecības valsts kontroles birojam (BVKB) ir jauna tīmekļvietne, kas izstrādāta projekta “Valsts un pašvaldības iestāžu tīmekļvietņu vienotā platforma” ietvaros. Visas projekta tīmekļvietnes veidotas vienotā dizainā, kas ievērojami atvieglo informācijas meklēšanu valsts un pašvaldību mājaslapu apmeklētājiem.

BVKB jaunajā tīmekļvietnē darbu sācis arī virtuālais asistents ZINTIS. Tā ir datorprogramma, kas 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā atbildēs uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ieviešot šādu tehnoloģiju valsts pārvaldes iestādēs, mājaslapu lietotāji tiks apkalpoti daudz ātrāk, jo virtuālais asistents vienlaikus var risināt sarunas ar daudziem klientiem.

Plānots, ka līdz 2020. gada beigām Latvijas sabiedrībai būs pieejamas 60 iestāžu jaunās tīmekļvietnes. Tīmekļvietņu vienoto platformu izstrādā Valsts kanceleja sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru, Kultūras informācijas sistēmu centru un Iekšlietu ministrijas Informācijas centru. Projekts tiek līdzfinansēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

Vairāk par projektu iespējams uzzināt: https://www.mk.gov.lv/timeklvietnes
 

 

Elīna Balgalve

Sabiedrisko attiecību speciāliste - 123 kab.
elina.balgalve [at] bvkb.gov.lv